Grafické prvky svíčky Impala

Booklet na každé svíčce Impala

Každá svíčka vyrobená v manufaktuře Atelier Impala po 1.2.2011 je opatřena originálním bookletem díky kterému rozeznáte výrobek pocházející z našeho atelieru.

Booklet je v černé nebo hnědé barvě s logem Impala, označením manufaktura, textem: originální, ručně vyráběné svíce z kvalitního, zdravotně nezávadného materiálů a odkazem na webové stránky www.atelier-impala.cz

Reklamní svíčky a svíčky vyrobené na zakázku mohou být opatřeny bookletem dle požadavku zákazníka. Například označením společnosti, reklamním sdělením, apod.

V případě, že máte zájem mít na našich svíčkách vlastní booklet v jakékoliv velikosti, tvaru či formátu, neváhejte nás kontaktovat. Kalkulace svíčky s bookletem dle Vašeho požadavku zdarma! Zdarma vám vytvoříme i grafický návrh požadovaného bookletu!

Bližší informace na telefonu: +420 778 023 666 nebo na emailu: obchod@atelier-impala.cz

 

Bezpečnostní symboly a piktogramy na svíčkách Impala

Všechny svíčky a svíce vyrobené v Atelieru Impala od 1.1.2011, jsou opatřeny grafickými piktogramy splňující bezpečnostní normy EU. Bezpečnostní symboly jsou zpracovány graficky, bez textů, z důvodu mezinárodní platnosti, bez nutnosti jednotlivých jazykových mutací.

Piktogramy jsou na samolepící etiketě a umístěny buď na spodní straně bookletu Impala nebo na spodní straně každé svíčky.

Svíčky vyrobené před tímto datem mají tyto výstrahy, upozornění a doporučení v textové formě na bookletu, který je na každé u nás vyrobené svíčce.

Bezpečnostní symboly a piktogramy, které najdete na každé svíčce Impala, včetně popisu významu každoho z nich najdete na samostatné stránce: Bezpečnostní symboly - piktogramy


Digitalizace VHS na DVD | Skenování diapozitivů, Skenování negativů |