Krystalická čakrová svíce - silný válec

Krystalická čakrová svíce - silný válec

Naši nabídku krystalických čakrových svící rozšiřujeme také o sadu jednobarevných čakrových svící vyrobených ze 100% palmového vosku.

Jednobarevné čakrové  svíčky jsou díky naší spolupráci z První praktickou duchovní školou Zezirath a Mgr. Klárou Hanzalovou nabity léčivou energií Shamballa a tedy rovnou připraveny k použití.

Svíce neobsahuje žádné umělé prvky ani potisky, které by mohli mít vedlejší účinky a vlivy. Díky svým multienergetickým vlastnostem ji lze použít jak k terapeutickým, tak i k čistícím účelům.

Dlouhá doba hoření těchto čakrových svící umožňuje opětovné použití. V případě našich čakrových svící, je délka hoření závislá nejen na objemu a množství použitého vosku, ale také na propojenosti energií jednotlivých čaker, jejich správné funkčnosti a optimální frekvenci celého energeticko-světelného systému jednotlivých těl.

Jednobarevné krystalické čakrové svíce si můžete zakoupit jak v celých sadách, tak i jednotlivě, každou potřebnou barvu zvlášť.

Ke každé svíci přikládáme stručný popis jednotlivých čaker. Každá krystalická čakrová svíce je balena v celofánu a opatřena originální bookletem Atelieru Impala.

Tyto čakrové svíce nabízíme také ve tvaru tenký válec 4,7x20cm

Válec

6x20cm, 430g, Doba hoření 70-100h
Doporučená MO cena:

 

Digitalizace VHS na DVD | Skenování diapozitivů, Skenování negativů |