Svíčka ÓM pro Vaši meditaci

Svíčka ÓM pro Vaši meditaci

Novinka v roce 2013! Bílá meditační svíce ze 100% palmového vosku se symbolem ÓM. ÓM nebo AUM bývá považováno za projev duchovní síly a začínají ní téměř všechny mantry. Bílá barva svíce je symbolem budhistického aspektu moudrosti. Při meditaci pomáhá očišťovat pýchu a egoismus. Podle jistých zdrojů je ÓM symbol stvoření světa, základním zvukem z něhož celý svět pochází.

Óm mani padmé húm (sanskrt: ॐ मणि पद्मे हूँ) je pravděpodobně nejznámější mantra tibetského buddhismu. Tato mantra transformuje negativní emoce. Óm transformuje pýchu a egoismus, ma žárlivost a závist, ni připoutání a egoistická přání, pad nevědomost a zmatek, chamtivost a lakotu a konečně húm nenávist a hněv.

K recitování této mantry pro začínajícího praktikujícího není potřeba lung (zasvěcení, pověření) od duchovního učitele. Odříkavat ji může každý, kdo cítí, že to přinese užitek jemu a ostatním cítícím bytostem. (zdroj: wikipedia.com)

 

Bílé obřadní a meditační svíčky ze 100% palmového vosku nabízíme ve dvou velikostech, s motivy Buddha, Ganesha, květ života nebo Óm.

Válec

4,7x20cm, 310g, Doba hoření až 50 - 70h
Doporučená MO cena: 150 Kč

Válec

6x20cm, 430g, Doba hoření až 70 - 100h
Doporučená MO cena: 165 Kč


Digitalizace VHS na DVD | Skenování diapozitivů, Skenování negativů |