Živlové svíčky se znameními

Živlové svíčky se znameními

Ručně vyráběné parafinové svíčky Impala v barvách jednotlivých živlů. Každá svíčka je plnobarevná! Svíčka je ručně odlitá z kvalitního parafinu s bavlněným knotem. Na svíčkách najdete označení jednotlivého živlu, symboly daného znamení zvěrokruhu, datum, stručnou charakteristiku jednotlivých znamení a samozřejmě i planetu, vhodné kameny či barvy doporučené pro jednotlivá znamení Zodiaku.

Svíčka díky použití velmi kvalitních materiálů vyniká dlouhou dobou hoření. Zároveň se do vzduchu neuvolňují žádné zbytečně škodlivé látky. 100% ruční výrobou našich svíček získává každá svíčka svoji osobitou energii, která svíčku odliší od svíčky strojově vyrobené.

Vhodnou kombinací barev jednotlivých živlů se symboly zvěrokruhu získává svíčka další rozměr. Vyberte si svíčku se svým znamením nebo věnujte živlovou svíčku se znamením Všim blízkým a udělejte tak radost nejen sobě.

Svíčky jsou dárkově baleny v celofány v celofánu a opatřeny bookletem Atelieru Impala.

Již více než 11 let vyrábíme svíčky s esoterickou a duchovní tématikou a určujeme trendy nejen na českém a slovenském trhu. Svíčky, které najdete v naší nabídce jsou naše vlastní autorské nápady s vlastní grafikou i použitou technologií. Budeme rádi, pokud nebudete podporovat naše plagiátory.

Barvy se můžou mírně lišit vzhledem k ruční práci i rozlišení vašeho monitoru.

Válec

4,7x20cm, 340g, Doba hoření 50-70h
Doporučená MO cena:
159 Kč

 

 

Vzdušná znamení

Zemská znamení Ohnivá znamení Vodní znamení
Blíženci Býk Beran Rak
Váhy Panna Lev Šťír
Vodnář Kozoroh Střelec Ryby

Digitalizace VHS na DVD | Skenování diapozitivů, Skenování negativů |