Esoterické svíčky - produkty

Téměř 40% naší výroby je zaměřeno na výrobu esoterických svíček, obřadních a duchovní svíček a svící. Nabídku svíček neustále rozšiřujeme. Pro své zákazníky, většinou z řad esoterických obchůdků a terapeutů, jsme již vyrobily desítky typů, tvarů a barevných kombinací ezoterických svíček. V nabídce ezoterických svíček najdete plnobarevné svíce, obřadní, živlové svíčky, čakrové svíce, andělské a archandělské svíčky a svíce a spoustu dalších..

V roce 2013 jsme rozšířili naši nabídku o Maxi svíce ze 100% palmového vosku, živlové svíčky se znameními a také archandělskými mistrovskými svíčkami mini :) Bohužel, což se  stává pomalu ale jistě tradicí najdete na českém trhu kopie našich svíček nejen s africkými a egyptskými motivy, čakrové svíčky, ale poslední dobou i archandelské a archandělské mistrovské svíčky. Požadujte u svých prodejců originální svíčky Atelieru Impala.

V našich silách je snaha vyhovět i těm nejnáročnějším, jak ve výrobě svící mistrovských, které mají možnost využití jak při zasvěcování do různých světelných systémů, tak svíček a svící s využitím k léčení.

Vlastníte esoterický obchod, máte vlastní terapeutickou poradnu, masérnu či provozovnu a chtěli byste mít v sortimentu i naše esoterické, obřadní a jiné svíčky? Nenašli jste v naší nabíce svíček s esoterickou a duchovní tématikou svíčku, kterou jste hledali? Napište nám Váš požadavek a my se Vám pokusíme udělat nabídku speciálně pro Vás. Vyrábíme svíčky pro naše zákazníky se speciálními požadavky již více než 10 let. Nabízíme výběr použitého materiálu, barevných kombinací, potisku, balení apod. již od 10ks od jednoho typu! Máme bohaté vlastní zkušenosti s těmito tématy i motivy a to nejen na teoretické úrovni. Kontaktujte nás na info@atelier-impala.cz

Našimi svíčkami podporujeme Praktickou esoterickou duchovní školu Zeziraht.cz a www.psychoterapeuticke-sluzby.cz


Digitalizace VHS na DVD | Skenování diapozitivů, Skenování negativů |