O nás

Od prvopočátku jsme manufaktura zaměřená na ruční výrobu svíček a svící. Atelier IMPALA byl založen v roce 2002 v Praze, kde jsme působily až do roku 2008 se čtyřmi zaměstnanci a 3 obchodními zástupci. Naše působnost byla zaměřena převážně na menší obchůdky v Čechách a na vlastní maloobchodní prodejnu. Občas jste nás mohli vidět také na historických jarmarcích a trzích.

 

 


V roce 2008 jsme opustili betony města a tím i výrobní prostory ateliéru v Praze. Rozšířili jsme pole naší působnosti na celou Českou republiku, získali odběratele ve Velké Británii a na Slovensku. Od roku 2011 naše svíčky můžete zakoupit v několika obchůdcích a zoologických zahradách v Německu. Naše manufaktura vyrábí více než 5000 svíček měsíčně.

 

 


Díky naší snaze prorazit na trhu, úspěšně rozšiřujeme nabídku o svíčky s esoterickou a duchovní tématikou a staly jsme se jedni z největších výrobců reklamních svíček u nás.
Snažíme se také o sledování moderních trendů v materiálech, vonných látkách a bedlivě vybíráme naše dodavatele. Zároveň však nezapomínáme na osvědčené modely a výrobní postupy Ateliéru IMPALA.

 

 

Vzhledem k neustálému zvyšování poptávky po svíčkách z naší manufaktury jsme se v roce 2011 rozhodli rozšířit výrobní kapacity a tedy bylo nutné přestěhovat výrobu do větších prostor. Přestěhovali jsme se to areálu areálu Kolín Business Park s.r.o. (dříve Temac) na okraji obce Zvěřínek, mezi Nymburkem a Sadskou ve středočeském kraji kde jsme pro Vás otevřeli i vzorkovnu a velkoobchod.

 

 

 

K dalšímu přesunu naší svíčkárny došlo v roce 2013 díky soukromému stěhování a tedy nutnosti přestěhovat výrobu svíček blíže k nám. Od dubna 2013 najdete naši manufakturu i vzorkovnu kde si můžete svíčky přímo nakoupit v Kojicích u Chvaletic. Jak se k nám dostanete >>

V roce 2011 jsme se rozhodli pro změnu designu našich webových stránek. Díky spolupráci s firmou Genes Média se nám podařilo připravit nové, uživatelsky příjemnější a snad i modernější webové stránky. Náš původní web bychom rádi zachovali alespoň ve formě pár obrázků.


Každá svíčka, která vychází z naší dílny je ručně kontrolována, pečlivě zabalena a vždy opatřena originálním štítkem, který je zárukou tradice a kvality manufaktury Ateliéru IMPALA.

Výrobky osob se zdravotním postižením jsou unikátním výsledkem práce těch, kteří ji dělají skutečné s radostí. Naši dlouhodobou vizí je napomáhat společnosti, a právě hendikepovaným být plnohodnotnou součástí každodenního života.

Staňte se i vy našimi partnery a spolu se Atelierem Impala dejte možnost občanům vašeho města využít svého času k naplnění a radosti, kterou jim jejich práce může přinášet. Naše provozovny se nadále rozšiřují do dalších měst, a budeme proto rádi, pokud s námi navážete spolupráci i vy.

VHS Digitalizace videokazet na profesionálním videopřehrávači a VHS převod, videopřepis, remastering, úprava obrazu, střih videa. | Venkovní vířivka Villeroy Boch pro celoroční provoz. Zateplená vířivka s nízkou spotřebou od Villeroy & Boch. Máme také originál Jacuzzi vířivky. |