Kontaktní informace

Výroba, velkoobchod a distribuce svíček:

Objednávky prosím zasílejte na emailovou adresu.                             

Česká republika

Obchodní zástupce ČR

Nová společnost:
Atelier Impalasociální podnik s.r.o.

IČ:28566564 DIČ:CZ28566564

Tel: +420 778 023 666                        
E-mail: obchod@atelier-impala.cz          

www.atelier-impala.cz 

 

 

 

 
 

 

 

Zaslat poptávku

 

Nabízíme náhradní plnění

Od 1.4.2014 nabízíme možnost náhradního plnění. Náhradní plnění je jedna z možností, jak se můžete, pokud zaměstnáváte více než 25 zaměstnanců podílet na zlepšení pracovních podmínek při zaměstnávání OZP (dříve ZPS).

Svíčky Impala velkoobchod

V případě zájmu o bližší informace o našich produktech, cenách, velkoobchodním odběru a objednávkách nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím emailu, telefonu nebo kontaktního formuláře. Pokud byste raději aby Vás navštívil náš obchodní zástupce, napište nám adresu Vaší provozovny a my k Vám rádi zajedeme.

Maloobchodní prodej svíček, možnost objednávky

Vyberte si svíčku nebo svíčky, které se Vám líbí a napište nám. Napište nám o které svíčky byste měli zájem a my Vám zašleme cenu za kterou si ji u nás můžete koupit nebo navštivte naši provozovnu v Kojicích od pondělí do pátku od 7:30 - 15:15.

V případě objednávky je nutné připočítat poštovné a doběrečné dle sazebníku české pošty. Nezapoměňte uvést v objednávce Vaši dodací adresu :)

 

Kontakt

Atelier Impala–sociální podnik s.r.o.
 
IČ:28566564 DIČ:CZ28566564
 
Tel: +420 778 023 666                        
E-mail: obchod@atelier-impala.cz          

 

 

 

 

 
 

qrcode - Atelier Impala

QR kód stránek Atelieru Impala pro uživatele telefonů s OS Android. V případě, že máte OS Android a nemáte nainstalovanou aplikaci pro čtení QR kódu, najdete ji na této stránce >>

Vyfoťte si mobilním telefonem QR kód Atelieru Impala a získejte okamžitý přístup na naši stránku.

VHS Digitalizace videokazet na profesionálním videopřehrávači a VHS převod, videopřepis, remastering, úprava obrazu, střih videa. | Venkovní vířivka Villeroy Boch pro celoroční provoz. Zateplená vířivka s nízkou spotřebou od Villeroy & Boch. Máme také originál Jacuzzi vířivky. |