Svíčky Animals - produkty

Nabízíme Vám svíčky s motivy domácích i divokých zvířat. Svíčky vyrábíme v různých barevných kombinacích a tvarech. Řadu svíček IMPALA Animals s motivy zvířat neustále rozšiřujeme o nové druhy zvířar, tvary svíček a nové barevné kombinace.

Speciální edici svíček IMPALA se zvířecími motivy vyytvořenou pro jednotlivé zoologické zahrady a zooparky si můžete zakoupit v ZOO PRAHA, ZOO Dvůr Králové, ZOO Brno, ZOO Plzeň, v ZOO Ústí nad Labem a ZOO parku Chomutov.

Máte zájem o prodej svíček s motivy zvířat dle Vašeho výběru? Máte prodejnu s potřebami pro zvířata a chtěli byste mít svíčky s motivy zvířat ve Vaší nabídce? neváhejte nás kontaktovat na emailu: info@atelier-impala.cz

Nabízíme vytvoření svíček pouze pro Vás s Vámi dodaným motivem zvířátka. Svíčky můžou být opatřeny Vaším logem nebo textem apod. Jste chovatelé, vystavovatelé, prodejci? Neváhejte nám zaslat Vaši poptávku. Svíčky s motivy zvířat Vám vytvoříme na míru a to již v minimálním množství od 10ks!

Informace a nabídka pro zoologické zahrady >>

Svíčky animals páv

Svíčky animals páv
Sada svíček ze série animals s královským motivem páva

Svíčky cats angels

Svíčky cats angels
Sada ručně odlévaných a dekorovaných svíček s motivem kočky - cats angels

Svíčky Animals - Gepard

Svíčky Animals - Gepard
Sada svíčky Animals - Gepard

Svíčky Animals - Tygr

Svíčky Animals - Tygr
Sada svíčky Animals - Tygr

Svíčky Animals - Žirafa

Svíčky Animals - Žirafa
Sada svíček Animals - Žirafa

Svíčky Animals -Zebra

Svíčky Animals -Zebra
Sada svíček Animals -Zebra

Svíčky Animals - Slon

Svíčky Animals - Slon
Sada svíček Animals - Slon

Svíčky Animals - Kůň

Svíčky Animals - Kůň
Sada svíček Animals - Kůň

VHS Digitalizace videokazet na profesionálním videopřehrávači a VHS převod, videopřepis, remastering, úprava obrazu, střih videa. | Venkovní vířivka Villeroy Boch pro celoroční provoz. Zateplená vířivka s nízkou spotřebou od Villeroy & Boch. Máme také originál Jacuzzi vířivky. |