Dodací lhůty a doprava

Česká republika

Dodací lhůty jsou individuální dle objednaného množství a typů svíček. Pokud máme Vámi objednané svíčky skladem, zasíláme do 3 dnl od Vaší objednávky. V případě většího množství svíček je termín dodání po domluvě s námi. Zboží zasíláme balíkem do ruky české pošty. V případě větších objednávek nebo pokud máme cestu do Vaší lokality Vám svíčky zavezeme. samozřejmostí je možnost vyzvednutí si svíček přímo u nás. Při objednávkách nad 4.000Kč bez DPH poštovné a doběrečné neúčtujeme!

Slovensko

Zboží na Slovensko zasíláme plátcům DPH bez DPH, neplátcům včetně DPH 21%. Vzhledem ke složitosti a výši ceny preferujeme platbu předem. Ceny v € se odvíjejí od aktuálního kurzu.

Cena poštovného na Slovensko je:

vzhledem k neústálým změnám cen poštovného, Vám cenu sdělíme na základě Vaší objednávky dle aktuálního stavu.

Z důvodu minimalizace nákladů při zasílání svíček na Slovensko, nabízíme slovenským zákazníkům možnost jedinné platby za svíčky a to je platba předem, převodem na náš účet.
Po potvrzení objednávky Vám sdělíme e-mailem cenu Vaší objednávky včetně poštovného.

Platby lze provádět v CZK i v €.
Fakturační údaje >>

V obou případech platí, že zboží zasíláme obchodním balíkem pečlivě chráněné proti poškození. Větší objednávky či zakázky rozvážíme po celé ČR, po dohodě možno i do SR.

Nabízíme Vám také návštěvu naší vzorkovny, kde si můžete svíčky sami rovnou vybrat a zakoupit bez zbytečných dalších nákladů za dobírku či poštovné.

VHS Digitalizace videokazet na profesionálním videopřehrávači a VHS převod, videopřepis, remastering, úprava obrazu, střih videa. | Venkovní vířivka Villeroy Boch pro celoroční provoz. Zateplená vířivka s nízkou spotřebou od Villeroy & Boch. Máme také originál Jacuzzi vířivky. |