Obchodní podmínky

Základní podmínky

Tento nákupní řád upravuje podmínky při objednání a dopravě svíček Atelieru IMPALA.
Odesláním elektronické objednávky kupující vyjadřuje svůj souhlas se těmito nákupními podmínkami a se zpracováním obchodních údajů, které budou použity výhradně Atelierem IMPALA, ke zpracování a odeslání jeho objednávky.
Každá potvrzená objednávka je považována za závaznou. Každá objednávka je potvrzena e-mailovou zprávou, zaslanou na adresu uvedenou kupujícím.

Vzhledem k ruční výrobě jsou možné odchylky u jednotlivých svíček a svící +/- 1cm a +/- 50g oproti uvedeným rozměrům a váhám na webových stránkách a v ceníku.

Zrušení objednávky

Zrušení objednávky objednatelem je možné nejpozději do 24 hodin od odeslání objednávky a to na e-mailovou adresu: obchod@atelier-impala.cz

Osobní odběr

Vaši objednávku svíček si můžete osobně vyzvednout v naší vzorkovně. V naší vzorkovně si můžete svíčky a svíce také přímo nakoupit.

Ceny

Manufaktura Atelier IMPALA si vyhrazuje právo na změny ceny zboží v ceníku a službách. V již realizovaných a řádně potvrzených objednávkách nebudou ceny měněny. Ceny v Euro se můžou měnit s ohledem na aktuální kurz ČNB.

Platební podmínky a dodací podmínky

Dobírka (platí pro Českou republiku a Slovensko):

  • Zboží bude kupujícímu doručeno na zadanou adresu obchodním balíkem na dobírku.
  • Poštovné se připočítává ke každé objednávce v závislosti na hmotnosti objednávky dle sazebníku České pošty pokud není dohodnuto jinak.
  • K ceně zboží nejsou připočítány žádné další náklady. Konečná cena bez poplatků je zaslána zákazníkovi při potvrzení objednávky elektronickou poštou.
  • Termín odeslání bude zákazníkovi sdělen současně s cenou a potvrzením objednávky emailem.
  • V případě osobního odběru v naší vzorkovně probíhají platby pouze hotově.
  • Při individuální dohodě dopravy se cena přizpůsobuje danému dopravci a jeho sazebníku.
  • V případě využití našeho rozvozu je cena dle sazebníku Atelieru IMPALA.
  • V případě dopravy ambulantním prodejem se cena dopravy neúčtuje.
  • U ambulantního prodeje je nutná platba v hotovosti na místě.

Zásilky do zahraničí

Zásilky posíláme prostřednictvím České pošty. Cena poštovného bude upřesněna dle konkrétní váhy, destinace a požadavků zákazníka na doručení dle aktuálního ceníku České pošty.
Úhradu poštovného a ceny zásilky požadujeme v tomto případě předem a to převodem na náš účet:

Záruka

Záruku na prodávané zboží prodávající poskytuje dle obecně závazných právních předpisů. Záruční doba je 24 měsíců. Záruční doba začíná běžet ode dne předání zboží kupujícímu nebo konečnému uživateli při prodeji.

Záruka se vztahuje na výrobní vady výrobků nebo jiné vady, které nebyly způsobeny neodborným nebo nešetrným zacházením, použitím výrobku v rozporu s jeho účelem nebo návodem k obsluze, mechanickým poškozením nebo opotřebením, živelnými pohromami - ohněm či vodou nebo působením jiných nestandardních jevů. Záruka se nevztahuje na zboží mechanicky poškozené.

Zjistí-li kupující při převzetí zboží vady, musí tyto skutečnosti sdělit vždy písemně a doporučeně, bez zbytečného odkladu, nejpozději však do 3 dnů od převzetí zboží. Reklamační list musí obsahovat datum dodání zboží, název výrobku, reklamované množství, popis závady a návrh na vyřízení reklamace. Prodávající je povinen vyjádřit se k reklamaci do 10 dnů ode dne jejího obdržení. Písemné oznámení o zjištěných vadách uplatňuje kupující na adresách prodávajícího.

V rámci naší záruky Vám budou navráceny peníze pouze za Vámi objednané výrobky, nikoli za balné a poštovné.

VHS Digitalizace videokazet na profesionálním videopřehrávači a VHS převod, videopřepis, remastering, úprava obrazu, střih videa. | Venkovní vířivka Villeroy Boch pro celoroční provoz. Zateplená vířivka s nízkou spotřebou od Villeroy & Boch. Máme také originál Jacuzzi vířivky. |