Reklamní svíčky

Manufaktura Atelier IMPALA je jeden z největších výrobců reklamních svíček v České republice. Spolupracujeme s několika reklamními a marketingovými agenturami a svíčky s vlastními motivy jsme již vyrobili pro stovky spokojených zákazníků.

Nabízíme Vám vytvoření svíčky v libovolném námi nabízeném tvaru v barvách Vaší společnosti, sportovního klubu, hotelu či restaurace nebo na speciální edici na Vámi pořádanou akci.

Na svíčku jsme schopni aplikovat také Vámi dodaný motiv, fotografii nebo logo. Vaše svíčka může také být opatřena štítkem s potiskem.

Nejste reklamní agentura, ani firma, která potřebuje reklamní svíčky, ale chtěli byste svíčky s Vámi dodaným motivem? Nabízíme zakázkovou výrobu svíček s Vámi dodaným motivem již od minimálního množství. Svíčky jsou vhodné pro různá sdružení (myslivecká, rybářská, kynologická atd, atd.)

Zároveň nabízíme výrobu svíček pro města, obce, hrady, zámky, informační centra a jiné. Neváhejte nás kontaktovat na emailu obchod@atelier-impala.cz

 

VHS Digitalizace videokazet na profesionálním videopřehrávači a VHS převod, videopřepis, remastering, úprava obrazu, střih videa. | Venkovní vířivka Villeroy Boch pro celoroční provoz. Zateplená vířivka s nízkou spotřebou od Villeroy & Boch. Máme také originál Jacuzzi vířivky. |