Svíčky a svíce

Svíčky a svíce ateliéru IMPALA

Jako základní surovinu používáme vysoce kvalitní parafín, který vyniká vysokou bělostí, průsvitností, je velmi tvrdý a zaručuje dokonalý vzhled a rovnoměrné hoření.

Při odlévání, máčení, parfémování a dekorování svíček používáme tradiční postupy, kterými jsme se inspirovali zkušenostmi našich předků pro které byla svíce velmi důležitá pro běžný život a zároveň přinášela do domácnosti symbol ohně v podobě světla a vnitřního tepla.

Všechny svíčky jsou vyráběny ručně a tedy se mohou vyskytovat, i když se snažíme aby byly minimální, odchylky od uvedených rozměrů a barev v katalogu a ceníku.

Náš sortiment neustále rozšiřujeme. V případě, že si nechcete nechat ujít další typy, tvary a barevné kombinace svíček Atelieru Impala, sledujte naše webové stránky.

V tomto roce jsme vrátili do naší nabídky ručně ryté svíčky, jejichž nabídku postupně rozšiřujeme. (vracíme do prodeje). díky požadavkům našich zákazníků jsme se vrátili také k nabídce klasických vonných svíček, které do nedávna nebyly tolik žádány. Přidali jsme také více svíček ze 100% palmového vosku.

Jednotlivé produktové řady si můžete prohlédnou výběrem v levém menu, nebo se můžete podívat na fotogalerii, kde jsme pro Vás vybrali několik fotek z naší produkce svíček a svící.

Vzhledem k ruční výrobě jsou možné odchylky u jednotlivých svíček a svící +/- 1cm a +/- 50g oproti uvedeným rozměrům a váhám na webových stránkách a v ceníku.

VHS Digitalizace videokazet na profesionálním videopřehrávači a VHS převod, videopřepis, remastering, úprava obrazu, střih videa. | Venkovní vířivka Villeroy Boch pro celoroční provoz. Zateplená vířivka s nízkou spotřebou od Villeroy & Boch. Máme také originál Jacuzzi vířivky. |