Kopírování svíček a našich nápadů

2011-04-10

Bohužel nás poslední dobou poměrně často upozorňujete na to, že jste viděli nebo dostali svíčku nebo svíčky, které se velmi nápadně podobají našim svíčkám, ale kvalita neodpovídá kvalitě svíček Impala, a s ohledem na to, že i my se čím dál častěji setkáváme s plagiátorstvím nejen našich svíček, ale i našich textů, bookletů, stylu a hlavně našich vlastních nápadů, se kterými jsme přišli na trh svíček, jsme se rozhodli přistoupit k řešení této situace.

Naše nápady podléhají autorskému zákonu 121/2000 Sb., o právu autorském, právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů! Porušování Autorského zákona je trestný čin popsaný v § 270 trestního zákoníku (40/2009 Sb.)

Rozhodli jsme se, že přistoupíme ke zvěřejnění jednotlivých plagiátorů a vykradačů našich nápadů a nápadů našich kreativců na webových stránkách a budeme postupně informovat o nekalých postupech plagiátorů prostřednictví dostupných prostředků.

K tomuto kroku jsme se rozhodli s ohledem na ochranu kvality našich svíček a práva našeho zákazníka na kvalitní produkt z kvalitního materiálu. Chceme abyste Vy, naši zákazníci, kteří svíčky Impala zakoupíte, nebyli klamáni a vždy pokud kupujete svíčku z Atelieru Impala, jste měli jistotu, že svíčka opravdu od nás pochází.

VHS Digitalizace videokazet na profesionálním videopřehrávači a VHS převod, videopřepis, remastering, úprava obrazu, střih videa. | Venkovní vířivka Villeroy Boch pro celoroční provoz. Zateplená vířivka s nízkou spotřebou od Villeroy & Boch. Máme také originál Jacuzzi vířivky. |