Krystalické čakrové svíce

2011-05-09

Výrobu čakrových svící jsme opět posunuli dále a to hned několika způsoby. Dříve jsme vyráběli pouze čakrové svíce ručně malované a čakrové svíce  (pruhované) vícebarevné.

Nejen, že jsme do naší nabídky vrátili vícebarevné čakrové svíce ze 100% palmového vosku, ale také jsme se díky velkému zájmu rozhodli přidat i čakrové svíce jednobarevné opět ze 100% palmového vosku a to hned ve dvou tvarech a velikostech.

Díky naší spoluprací z První praktickou esoterickou školou Zezirath a Mgr. Klárou Hanzalovovou, jsou naše čakrové svíce nabity léčivou energií Shamballa a tedy rovnou připraveny k použití.

U každé svíce je přiloženo krátké povídání o jednotlivých čakrách v případě vícebarevné svíce a příslušné čakře v případě jednobarevných čakrovek.

Za velmi příznivou cenu Vám tak nabízíme ručně vyrobené čakrové svíce, nabité léčivou energií Shamballa z kvalitního přírodního materiálu a díky více než 8-letým zkušenostem s výrobou svíček i kvalitu stabilního českého výrobce svíček značky Impala.

Více informací o samotných čakrových svíčkách najdete zde >>>

 

VHS Digitalizace videokazet na profesionálním videopřehrávači a VHS převod, videopřepis, remastering, úprava obrazu, střih videa. | Venkovní vířivka Villeroy Boch pro celoroční provoz. Zateplená vířivka s nízkou spotřebou od Villeroy & Boch. Máme také originál Jacuzzi vířivky. |