Nově přidané esoterické a magické svíčky

2013-02-17

Svíčka Budha pro Vaši meditaciNaši nabídku svíček z esoterickou, duchovní a mystickou tématikou jsme rozšířili o několik typů nových svíček. V kategorii rituálních a obřadních svící najdete nové, bílé ručně vyráběné svíčky ze 100% palmového vosku s motivem GANESHA, BUDHA, ÓM nebo KVĚT ŽIVOTA. Tyto svíčky vám nabízíme ve dvou velikostech tvaru válce. Válec úzký - 4,7x20cm a válec silnější 6x20cm.

Více informací a fotografie najdete ZDE >>

bílá čakrová maxi svíceDalší novinkou v naší nabídce jsou MAXI svíce, opět ze 100% palmového vosku. I tyto svíčky jsou ručně vyráběné a v bílé barvě s kvalitnám potiskem GANESHA nebo BUDHA, ale také přicházíme na trh s bílou, čakrovou MAXi svící. Tuto nabídku budeme postupně rozšiřovat a aktualizovat.velikost MAXI svíce je 9x50cm.

Více informací nejdete ZDE >>

živlové svíčky se znamenímiV novém designu přicházíme s živlovými svíčkami se znameními ZODIAKU (zvěrokruhu). Spojili jsme svíčky živlové a svíčky se znameními do moderního a zákazníky nejoblíběnějšího tvaru (válce). tyto svíce jsou vyrobeny z kvalitního parafinu z velmi nízkým obsahem oleje (0,5%) a vynikají dlouhou dobou hoření. Opět i tyto svíčky jsou ručně odlévány. Svíčky jsou plnobarevné! Velikost válce je 4,7x20cm.

Více informací najdete ZDE >>

VHS Digitalizace videokazet na profesionálním videopřehrávači a VHS převod, videopřepis, remastering, úprava obrazu, střih videa. | Venkovní vířivka Villeroy Boch pro celoroční provoz. Zateplená vířivka s nízkou spotřebou od Villeroy & Boch. Máme také originál Jacuzzi vířivky. |