Originální ušní a tělové svíčky Impala

2011-04-18

Výrobce a velkoobchod svíček a svící Atelier Impala během dubna 2011 vstupuje na trh s ušními a tělovými svíčkami.

Na základě dlouholetých zkušeností s výrobou svíček a svící, jsme se rozhodli vstoupit na trh s kvalitními, českými, ručně vyráběnými ušními a tělovými svíčkami.

Ušní a tělové svíčky Atelieru Impala Vám nabídneme hned v několika variantách, barvách a typech balení.

Díky našim vlastním zkušenostem, jak v oblasti osobního rozvoje, znalostí bylin a koření, spoluprací s lidmi zabývajícími se prací s různými typy energií, léčitelstvím, terapiemi a masážemi jsme vyvinuli vlastní kombinaci bylinných a esencionálních přísad a použitého materiálu vhodného jak pro terapie, realaxaci, duchovní i tělesnou očistu, ale stejně tak i pro práci s čakrami apod.

V naší nabídce najdete ušní a tělové svíčky vyrobené z přírodních materiálů, kde samozřejmostí je jak včelí vosk, 100% bavlna a pouze přírodní bylinné extrakty, tak klasické ušní i tělové parafinové svíce vhodné pro alergiky.

Připravujeme pro Vás několik typů balení. V naší nabíce si budete moct objednat ušní a tělové svíce v balení pro domácí použití, ale také cenově zvýhodněná balení pro terapeuty, maséry a léčitele.

V nabídce tělových svící najdete mimo jiné také čakrové tělové svíce, očistné svíce, svíce pro duchovní práci apod.

Tělové svíce Impala jsou díky naší aktivní spolupráci s První praktickou esoterickou školou Zezirath Mgr. Kláry Hanzalové, nabity energií Shamballa a jsou tedy ihned připraveny pro Vaši práci s klientem.

Připravujeme pro Vás samostatnou sekci, kde najdete veškeré informace o tělových a ušních svících Impala, návody k použití, informacích o energii Shamballa a o tom, kdy je a není tělové a ušní svíce použít.

Ceny tělových a ušních svíček a svící zvěřejníme v našem velkoobchodním ceníku po zařazení do katalogu a na webové stránky Atelieru Impala. Připravujeme pro Vás také informační letáčky, které si budete moci stáhnout a na kterých najdete pokyny a rady pro práci s tělovými a ušními svícemi Impala.

VHS Digitalizace videokazet na profesionálním videopřehrávači a VHS převod, videopřepis, remastering, úprava obrazu, střih videa. | Venkovní vířivka Villeroy Boch pro celoroční provoz. Zateplená vířivka s nízkou spotřebou od Villeroy & Boch. Máme také originál Jacuzzi vířivky. |