Nákup svíček za podnikové ceny

2013-06-07

V naší vzorkovně můžou nakoupit nejen odběratelé za velkoobchodní ceny, ale také Vy naši koncoví zákazníci. Nabízíme Vám možnost nákupu dekoračních svíček, vonných svíček, vonných vosků do aromalamp, ušních a tělových svíček za zvýhodněné podnikové ceny Atelieru Impala.

Přijet k nám a nakoupit si můžete denně od pondělí do pátku od 7:30 do 15:15. Najdete nás v Kojicích u Chvaletic v blízkosti hlavního tahu mezi Kolínem a Přeloučí (Pardubicemi) Parkování přímo u Atelieru Impala. Při příjezdu do obce se držte směrem ke kostelu, který je vidět ze všech částí obce Kojice. Naše dílna je přímo naproti kostelu.

Nemusíte platit zbytečně drahé poštovné ani doběrečné a svíčky získáte za zvýhodněné ceny, které nikde jinde nenajdete. I při malém nákupu se vám vyplatí zajet přímo k nám.

V případě zájmu o nákup za více než 1000,- nebo pokud je Vás více zájemců najedou a nedostanete se k nám v naší běžné provozní době, napište nám na email: info@atelier-impala.cz a dohodněte si s námi individuální termín, kdy Vám otevřeme speciálně pro Vás. Možnost i o víkendech, svátcích nebo odpoledních hodinách.

Těšíme se na Vás v naší dílně a vzorkovně a doufáme, že budete spokojeni jak s našimi svíčkami, tak s výhodnými cenami za které u nás svíčky nakoupíte.

Atelier Impala

VHS Digitalizace videokazet na profesionálním videopřehrávači a VHS převod, videopřepis, remastering, úprava obrazu, střih videa. | Venkovní vířivka Villeroy Boch pro celoroční provoz. Zateplená vířivka s nízkou spotřebou od Villeroy & Boch. Máme také originál Jacuzzi vířivky. |