Svíčky Chocolade Orange

Svíčky Chocolade Orange

Novinka v roce 2011! Sada svíček Chocolade - čokoláda. Parafinová, ručně vyrobá svíčka ve 4 základních tvarech a dvou typech. První vyrobíme svíčku v barvě a vůni "příchutě" náplně čokolády. V našem případě máty a pomeranče. Poté svíčky ručně máčíme ve speciální směsi parafinu a polev obohacené o nádhernou vůni hořké čokolády.

Kombinací barev a tvarů, které jsme pro tyto svíčky použily a také perfektně vyvážených vůní čokolády s vnitřní náplní se nám podařilo vytvořit originální svíčku na našem trhu (..než ji opět někdo okopíruje :)..)

Svíčky manufaktury Atelieru Impala čokoláda jsou však nenapodobitelným originálem už jen díky energii a lásce s kterou byly vytvořeny. Každá svíčka je opatřena originálním bookletem Impala. Nejlépe vyniknou naše svíčky Chocolate při hoření. Díky postupnému odhořívání se uvolňují vůně čokolády a mentolové nebo pomerančové náplně.

I nejmenší svíčka této řady, vydrží hořet při správném použití 55h. Svíčky Vám můžeme dodat nezabalené nebo zabalané v celofánu jako v dárkovém balení.

Hranol

7,5x7cm, 380g, Doba hoření až 60h
Doporučená MO cena:

Hranol

6x15cm, 460g, Doba hoření až 70h
Doporučená MO cena:

Válec

7,5x14cm, 560g, Doba hoření až 85h
Doporučená MO cena:

Trojúhelník

8,5x11cm, 360g, Doba hoření až 55h
Doporučená MO cena:

  • Svíčka Chocolade Orange válecSvíčka Chocolade Orange válec
  • Svíčka Chocolade Orange hranolSvíčka Chocolade Orange hranol
  • Svíčka Chocolade Orange hranolSvíčka Chocolade Orange hranol
  • Svíčka Chocolade Orange trojúhSvíčka Chocolade Orange trojúh

VHS Digitalizace videokazet na profesionálním videopřehrávači a VHS převod, videopřepis, remastering, úprava obrazu, střih videa. | Venkovní vířivka Villeroy Boch pro celoroční provoz. Zateplená vířivka s nízkou spotřebou od Villeroy & Boch. Máme také originál Jacuzzi vířivky. |