Svíčky Cofee

Svíčky Cofee

Káva je charakteristická svou silnou vůní a černou nebo tmavohnědou barvou. Káva je obvykle horký nápoj z plodů kávovníku. Svíčky Impala Cofee - káva jsme vyrobili pro milovníky tohoto nápoje a pro milovníky vůně kávy.

Díky jednoduchosti tvarů, svíčky v barvě kávy a použití přírodní kávové esence jsme se snažili zachovat přirozenost kávy v lidském životě. I díky jednoduchému, ale přesto velmi zajímavému dekorování svíčky přírodní jutou s nápisem coffe se snažíme asociovat pocity, které nám káva vyvolává.

Při zapálení této kávové svíčky provoníte svůj byt příjemnou kávovou vůní. Svíčky Impala káva - cofee jsou i vkusným a jednoduchým dárkem, kterým potěšíte téměř každou generaci.

Svíčky Impala Káva - cofee dodáváme nezabalené, pouze opatřeny originálním bookletem Impala abychom Vám umožnili okusit vůni této svíčky i bez nutnosti svíčku zapálit.

Hranol

6x11cm, 340g, Doba hoření až 50h
Doporučená MO cena:

Hranol

7,5x14cm, 700g, Doba hoření až 100h
Doporučená MO cena:

Trojúhelník

8,5x18cm, 530g, Doba hoření až 80h
Doporučená MO cena:

  • Svíčka Cofee hranolSvíčka Cofee hranol
  • Svíčka Cofee hranolSvíčka Cofee hranol
  • Svíčka Cofee TrojúhelníkSvíčka Cofee Trojúhelník

VHS Digitalizace videokazet na profesionálním videopřehrávači a VHS převod, videopřepis, remastering, úprava obrazu, střih videa. | Venkovní vířivka Villeroy Boch pro celoroční provoz. Zateplená vířivka s nízkou spotřebou od Villeroy & Boch. Máme také originál Jacuzzi vířivky. |