Ušní a tělové svíce

2012-03-23

Zahájen oficiální prodej ušních a tělových svící Impala!

Ušní a tělové svíce IMPALA, jsou ručně vyráběné svíce z přírodního, bavlněného plátna, směsi parafinu a včelího vosku, bylinných esencí a přírodního barviva.

V naší nabídce najdete ušní a tělové svíce balené po 5 a 10 kusech nebo volně balené, cenově zvýhodněné svíčky. Čakrové tělové svíce jsou baleny po 7 kusech nebo po 5 či 10 kusech v jednotlivých barvách. Také čakrové tělové svíce je možné objednat volně po kuse za zvýhodněnou cenu.

Ušní a tělové svíce Impala si můžete objednat jak maloobchodně a to včetně množstevních slev, ale i za velkoobchodní ceny.

V případě, že jste terapeut, masér můžete využít naší zvýhodněné nabídky a mnoštevních slev při objednávce jednotlivých svíček, které lze libovolně kombinovat!

Do výroby připravujeme také černé tělové svíce a další typy speciálních tělových svíček. Zároveň připravujeme semináře a kurzy použití ušních a tělových svíček ve spolupráci s Centrem Zezirath a to v Praze a v Kutné Hoře.

 

Ušní svíčky IMPALATělové svíčky IMPALAČakrové tělové svíce ImpalaBílé tělové svíce IMPALA

VHS Digitalizace videokazet na profesionálním videopřehrávači a VHS převod, videopřepis, remastering, úprava obrazu, střih videa. | Venkovní vířivka Villeroy Boch pro celoroční provoz. Zateplená vířivka s nízkou spotřebou od Villeroy & Boch. Máme také originál Jacuzzi vířivky. |