Esoterika

čakrová svíce Impalačakrová vícebarevná svíčka - atelier impala

Nabízíme vám krystalické čakrové svíce vyrobené ručně ze 100%  palmového vosku. Svíce neobsahuje žádné umělé prvky ani potisky, které by mohli mít vedlejší účinky a vlivy. Díky svým multienergetickým vlastnostem ji lze použít jak k terapeutickým, tak i k čistícím účelům. Dlouhá doba hoření těchto čakrových svící umožňuje opětovné použití. V případě našich čakrových svící, je délka hoření závislá nejen na objemu a množství použitého vosku, ale také na propojenosti energií jednotlivých čaker, jejich správné funkčnosti a optimální frekvenci celého energeticko-světelného systému jednotlivých těl. Najdete u nás 4 typy čakrových svíček. tenký válec 4,7x20cm, silný válec 6x20cm a vícebarevnou čakrovou svíci, která obsahuje všech základních 7 barev našich čaker a to ve dvou variantách.

Archandělské mistrovské svíce - Atelier Impala

Vysokovibrační Archandělské mistrovské svíce jsou vyrobeny z kvalitního, bílého, zdravotně nezávadného parafinu, s použitím přírodního knotu. Archandělské svíčky jsou provoněny přírodními silicemi a máčeny ve speciálních pastelově zbarvených polevách. Díky stříbřito-zlatým, ručně vškrábaným částečkám do povrchu svíčky dochází při jejím odhořívání k propojení vysokovibračních energií a Vašeho prostoru, kde svíčku zapalujete.

Nabídka svíček je samozřejmě daleko rozsáhlejší. Nabízíme i svíčky obřadní, očistné, rituální, svíčky se symboly a svíčky se znameními zvěrokruhu.

Samozřejmostí však nejsou pouze svíčky s esoterickou nebo duchovní tématikou, ale také svíčky s motivy afriky, starého egypta, svíčky levandulové a další. Nabídku svíček Atelieru Impala budeme průběžně rozšiřovat o další zajímavé typy.

VHS Digitalizace videokazet na profesionálním videopřehrávači a VHS převod, videopřepis, remastering, úprava obrazu, střih videa. | Venkovní vířivka Villeroy Boch pro celoroční provoz. Zateplená vířivka s nízkou spotřebou od Villeroy & Boch. Máme také originál Jacuzzi vířivky. |