Změna produktové značky ušních a tělových svíček

2014-01-20

Změna produktové značky ušních a tělových svíček

Již několik let se věnujeme výrobě ušních a tělových svíček. V loňském roce prošli naše ušní a tělové svíčky velkou vývojovou změnou nejen ve zlepšení kvality a optimalizace hoření a složení svíček, ale také jsme optimalizovali tvar svíček na kónický. Na podzim roku 2013 jsme se rozhodli k vytvoření samostatné značky pro naše svíčky. Dlouho jsme hledali vhodný název, který by si svíčky zasloužili. S tím samozřejmě souvyselo dlouhé hledání volných webových domén, vytváření webových stránek, produktových informací atd, atd.

Maloobchodní eshop www.HOXI.cz zůstane ve stejné podobě, pouze postupně změníme fotografie a texty u jednotlivých produktů. I nadále si bude moci objednávat stejné ušní a tělové svíce, které Vám budou pomocníkem nebo prevencí ve Vaší domácí lékarně.

-----------------------------------------------------------------------------

Od února 2014 dojde k přejměnování
ušních a tělových svíček IMPALA na vlastní značku HOXI.


Ušní a tělové svíčky IMPALA    
>>>    
Ušní  a tělové svíčky HOXI


VHS Digitalizace videokazet na profesionálním videopřehrávači a VHS převod, videopřepis, remastering, úprava obrazu, střih videa. | Venkovní vířivka Villeroy Boch pro celoroční provoz. Zateplená vířivka s nízkou spotřebou od Villeroy & Boch. Máme také originál Jacuzzi vířivky. |