Obchodní podmínky - e-shopy

2011-04-13

Od 15.4.2011 dochází ke změně našich obchodních podmínek pro provozovatele e-shopů a jiných intenetových prodejů.

Nové obchodní podmínky definují minimální velkoobchodní odběr svíček Atelieru Impala, jejich internernetovou prezentaci, objednávky, dopravu a reklamace.

Od 15.4.2011 není možno prezentovat v intenetovém obchodu, kterým není provozovatel Atelier Impala svíčky, které internetový prodejce nemá fyzicky zakoupeny a tedy je nemá skladem! Nelze si svévolně stahovat fotografie našich svíček ani texty a popisy svíček bez předchozího souhlasu a bez toho aniž byste naše svíčky měli zakoupeny nebo objednány.

Chtěli bychom tak vytvořit pro naše společné koncové zákazníky co nejlepší podmínky a celkovou kvalitu poskytovaných služeb.

Rozhodli jsme se, že již nebudeme podporovat imaginární prodejce, ale anopak podpoříme seriózní obchodníky, kteří to myslí vážně. Naše podpora bude jak v jejich ochraně minimální objednávkou, tak zveřejněním odkazů na jejich e-shopy, tak případnými motivačními slevami apod.

Obchodní podmínky pro provozovatele e-shopů najdete zde >>>

VHS Digitalizace videokazet na profesionálním videopřehrávači a VHS převod, videopřepis, remastering, úprava obrazu, střih videa. | Venkovní vířivka Villeroy Boch pro celoroční provoz. Zateplená vířivka s nízkou spotřebou od Villeroy & Boch. Máme také originál Jacuzzi vířivky. |